Galerie a antikvariát Jonáš Blansko

Galerie a antikvariát Jonáš Blansko

Kurzy v Galerii Jonáš Blansko

Kurz: quilling

15. října 2016, 09:00 h, BEVE, Blansko

Quilling nebo také papírový filigrán je velmi zajímavá kreativní výtvarná technika, při které se využívají proužky papíru (barevného či třeba v přírodních odstínech), které jsou stáčeny a formovány do požadovaného tvaru. Díky správné kompozici jednotlivých tvarů vznikají krásné a originální obrazce, které se dají vyskládávat na různé formáty – od přáníček po velkoformátové obrazy či dokonce trojrozměrné objekty.

KURZ / QUILLING

září – prosinec 2016, Galerie Jonáš, Blansko

Quilling nebo také papírový filigrán je velmi zajímavá kreativní výtvarná technika, při které se využívají proužky papíru (barevného či třeba v přírodních odstínech), které jsou stáčeny a formovány do požadovaného tvaru. Díky správné kompozici jednotlivých tvarů vznikají krásné a originální obrazce, které se dají vyskládávat na různé formáty - od přáníček po velkoformátové obrazy či dokonce trojrozměrné objekty.

Bližší informace a přihlášky : Pavel Svoboda, Galerie Jonáš, mobil : 606 221 772, 607 725 579


Kurz patchworku – Bargello

24. května 2014, 09:00 h, Galerie Jonáš, Blansko

Pokračování kurzu patchworku blanenských žen. Bargello je jedna z mnoha patchworkových technik. Jedná se především o propojení jednotlivých patchworkových dílků a hry barev. Na bargello je vhodné použít širokou škálu jednotlivého barevného odstínu. Pokud však chcete zdůraznit určitou část, můžete barvy libovolně měnit. S touto technikou se seznámíte na připraveném kurzu.


Kurz patchworku – TRAPUNTO

12. dubna 2014, 09:00 h, Galerie Jonáš, Blansko

V sobotu 12. dubna 2014 se uskuteční další z cyklu kurzů PATCHWORK. Tentokrát se naučíte techniku TRAPUNTO. Začátek je opět v 9 hodin v Galerii Jonáš Blansko.


Kurz patchworku – KŘIVKY

22. března 2014, 09:00 h, Galerie Jonáš, Blansko

V dalším pokračování kurzu budete objevovat bohaté možnosti techniky patchworku, který znovu prožívá renesanci.


Fotografie obrazu vytvořeného technikou patchwork

© 2014 by Galerie a antikvariát Jonáš Blansko • All Rights reserved • Email: p52@post.czMapa webu

Partneři: Pension Markéta Harrachov | Blansko